ברוכים הבאים לאתר הרשמי של המרכז לתיקים ומזוודות ראשון לציון.

מרכז התיקים והמזוודות ראשון לציון הוקם בשנת 1990 ומתמחה בשיווק ומכירת תיקי עסקים, תיקים למחשבים ,מזוודות רכות וקשיחות, תיקים משרדיים, ארנקי נשים וגברים 'תיקי גיימס בונד ועוד.

 מאחורי מרכז התיקים והמזוודות עומד צוות איכותי המחויב למשימה להציג למכירה לרשות הלקוחות מוצרים של טובי היצרנים בעולם בתחום התיקים והמזוודות. הצוות עורך סקרי שוק ודואג לכך שהמוצרים המוצעים למכירה יהיו הטובים ביותר ביחס למחירם. 
מרכז התיקים והמזוודות ראשון לציון מציע לחברי מועדון הלקוחות הרשומים באתר חווית קניות אינטראקטיבית, מגוון מוצרים אשר נבנה בשיתוף עם קהל הלקוחות, תוצאות מסחר מהירות ומיידיות מעל לכל שרות לקוחות יוצא דופן המסיים את חווית הקנייה הווירטואלית באספקת המוצר לבית הלקוח.מרכז התיקים והמזוודות ראשון לציון בוחר את יצרניה בקפידה רבה ומבצעת בדיקות איכות נוספות על הבדיקות הרבות שעושה כל יצרן אשל מהוות דרישות סף מבחינתנו לעבודה משותפת. במרכז התיקים והמזוודות ראשל"צ עושים את המקסימום על מנת לקיים את העובדה הקש השל מקסימום תמורה במינימום מחיר.לא קל נכון אבל כל מה שחשוב זה אתה.
יתרונות:

אבטחה אתר המכירות מבוסס על תקן האבטחה המחמיר .
שרות מעבדה מקצועי ושרות חלקים נרחב לכל סוגי המוצרים.המרכז לתיקים ומזוודות  ראשל"צ נותן שרות לחברות התעופה למזוודות שניזוקו בטיסה כנגד דו"ח נזק. 
מרכז התיקים והמזוודות הקימה מערך מידע טלפוני המספק תמיכה נוספת ללקוחות המעוניינים לבצע את ההזמנה טלפונית.
אנשי מרכז המידע הינם אנשי מקצוע היכולים לספק מידע טכני ברמה גבוהה ומקצועית ביותר.

כתובת החנות:
ראשון לציון רח' סחרוב 19 (קניון ערי החוף) כניסה משער 3
שעות פעילות:ימים א'-ה': בין השעות 10:00 - 17:00
יום ו'  בין השעות 9:30-13:00
רוצה מידע נוסף ?כתוב  לנו info@tikcener.co.il
או צור קשר בטלפון 03-9624025
אודותינו image